הצעת נישואין מרגשת באמצעות טבעת אירוסין מיוחדת

טבעת אירוסין הינה טבעת אשר מסמלת עבורנו מחויבות רגשית כלפי בני הזוג עוד לפני שמתחייבים בני הזוג במעמד החופה. טבעת אירוסין מגיעה בדרך כלל בתוספת של מחווה מרגשת או הצעת נישואין רומנטית אשר נותנת ייחודיות למעמד קבלת הטבעת. הטבעת, אף שאינה מחייבת את הכלה מבחינה הלכתית בנוגע לבן הזוג, יוצרת עבורנו מסגרת ברורה של מחויבות בה אנו מקבלים על עצמנו חיים משותפים עם בן הזוג.

טבעות האירוסין יכולות להגיע במגוון אירועים ומחוות, ישנם בני זוג אשר יעדיפו להציע את הצעת הנישואין כשהם מוקפים במשפחה וחברים אשר רוצים לחלק חלק באירוע ויעניקו לו בטחון מול הכלה המיועדת. אך ישנם בני זוג אשר דווקא מקומות מבודדים יעניקו להם את האומץ ויציעו לכלה במקומות שונים כמו על צוק של הר, באמצע פארק מבודד שבו הכינו הכל מבעוד מועד וכמובן גם חוף הים, המקום הכי רומנטי שיש.

למה בכלל לענוד טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין, מלבד זאת שהיא מסמלת עבור הכלה מחויבות מצד בן הזוג, מהווה גם תכשיט בעל ערך ובלתי נפרד מחייה. רוב הנשים מקבלות את הטבעת בהפתעה, אך ישנן נשים אשר מעדיפות לבחור בעצמן את טבעת האירוסין. לתופעה זו, של בחירת טבעת באופן עצמאי, יכולות להיות מגוון סיבות ואחת מהן היא , שלא תמיד סומכים על בן הזוג שידע לבחור את הטבעת הרצויה, שכן, הכלה חולמת כל חייה כיצד תיראה הטבעת על ידה, ובסופו של דבר קבלת טבעת שאינה לטעמה של הכלה, יכולה להיות לעיתים אכזבה. לכן, מומלץ למנוע זאת, ולהסביר לבן הזוג שאת מעדיפה לבחור את הטבעת בעצמך.

במידה ואת סומכת על בן הזוג ולא מתערבת לו בבחירת הטבעת, את יכולה ללמוד הרבה על איך הוא רואה אותך בתור אישה. אנו לא מתכוונים להגיד שהוספת יהלומים בטבעת תצביע בהכרח על אהבתו אלייך שכן שיבוץ יהלומים בטבעת מתבטא בלא מעט כסף, ורק מי שיכול להרשות לעצמו יקנה אותה. אך לטבעות אירוסין יש מגוון צורות ודגמים אשר יכולים להתאים לכל אישה. ישנן נשים אשר יקבלו טבעות דקות וצנועות בהתאם למי שהן וישנן נשים אשר טבעות גדולות ועבות יאפיינו אותם ויתאימו להם יותר. כמספר הנשים כך מספר הטבעות, ואחד היתרונות הבולטים בבחירת טבעות אירוסין הוא שאת יכולה לשלב ריקועים, יהלומים וצבעים של זהב וזאת לעומת טבעת נישואין שצריכה לעמוד בקריטריונים מסוימים שלא כוללים בתוכן בין היתר שיבוץ יהלומים.

טיפים לקניית טבעת אירוסין

הרבה פעמים בני זוג מפחדים לקנות טבעות אירוסין שלא היו לטעמן של הכלות לעתיד. לכן ברגע שרוצים לבחור טבעת מומלץ לקחת בחשבון את האופי של הכלה, לחשוב על סגנון ייחודי שמאפיין אותה ויחד עם זאת להתייעץ אם חברה טובה או אמה אשר יכולות לתת לכם שפע של מידע וכיוונים על הטבעת הנכספת.
קיימים אינספור דוגמאות של טבעות אירוסין, מומלץ ללכת ולבקר בכמה חנויות על מנת לראות כמה שיותר דוגמאות, מומלץ לרשום לכם בפנקס או באמצעות הנייד דוגמאות של טבעות שמצאו חן בעיניכם והכי חשוב שתזכרו היכן מוכרים אותן.

לא כל יום קונים טבעת אירוסין

אמנם קניית טבעת אירוסין מתאפיינת לרוב בהוצאה כלכלית אשר לא תמיד מתאימה לכולם, אך עם זאת טבעת אירוסין לא קונים כל יום, ולכן מומלץ להשקיע בטבעת אשר גם תמצא חן בעיני הכלה המיועדת וגם בני הזוג יהיו בטוחים שקנו טבעת איכותית, מזהב אמיתי אשר תישמר לדורי דורות ותהווה תכשיט אשר יהיה חלק בלתי נפרד מחייה של הכלה המיועדת.
לחצי כאן לקריאה נוספת על תכשיטים לכלות.